Garanti Koşulları

 

Cemcem.com.tr web sitesindeki satışa arz edilen tüm ürünler Cemcem Kuyumculuk garantisi altında satışa sunulmaktadır. Ürünlerimiz ÖMÜR BOYU GARANTİ altındadır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı Cemcem Kuyumculuk tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü Garanti Sertifikası ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz. 

 

Cemcem.com.tr ‘den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Cemcem Kuyumculuk dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece Cemcem Kuyumculuk üretim atölyesinde verilir. Cemcem Kuyumculuk üretim atölyesi dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

 

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. 

 

 

 

 

Kullanım hatalarını önleme ve ürün bakımı bilgileri için, sitemizdeki Bilgi Kılavuzu menüsünü inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için  +90 444 2 995 no’lu telefondan Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR