SİTE KULLANIM KOŞULLARI

 

Cemcem.com.tr’den alışveriş yapmak için siteye üye olmak zorunda değilsiniz. Fakat  kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

18 yaşından küçükler cemcem.com.tr’den alışveriş yapamazlar.

Cemcem.com.tr’den satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve satış koşulları, yalnızca cemcem.com.tr’de geçerlidir.

Cemcem, cemcem.com.tr’de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Cemcem.com.tr, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Cemcem.com.tr, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Cemcem.com.tr’den alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

Cemcem.com’de yayınlanan hiçbir metin ya da görsel izinsiz olarak kullanılamaz.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. 

Havale/EFT siparişlerinde, 2 iş günü içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen veya ödemenin gerçekleştirildiği cemcem.com.tr’ye bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Cemcem, cemcem.com.tr’de satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

Cemcem.com.tr'den siparişi verilen ürünler el işçiliğiyle üretildiğinden, ürünlerin karat ve gramlarında farklılık oluşabilmektedir. Yüzüklerin, belirteceğiniz yüzük ölçüsüne göre ayarlanıyor olması da altın gramında farklılıklar oluşturabilmektedir.

Cemcem.com.tr web sitesinden alışveriş yaptığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR