KURULUŞ

 

Ülkemizin altın ve mücevherat sektörünün önemli isimlerinden olan CEMCEM Kuyumculuk, CEMCEM ailesi tarafından 1983 yılında kurulmuş olup, o tarihten bu yana kendi profosyonel tecrübelerini değişen ve gelişen teknolojiyle birleştirerek bu sektöre yepyeni bir soluk ve anlam kazandırmış, başarılı çalışmaları da sektördeki diğer firmalarca takdirle karşılanmıştır.

 

Cemcem Kuyumculuğun kuruluş felsefesindeki en önemli amaç halkımızla kaliteyi ve yenilikleri buluşturmaktır. Tüm bunları yaparken de takı ve tasarımda donanımlı personeli, üretimde ise, el işçiliğinde uzman ekibi ve son teknoloji harikası makineleri bünyesinde bulundurma yönünde hiç bir çaba ve özveriden kaçınmamıştır.

 

ÜRETİM VE İHRACAT

 

Cemcem kuyumculuk, kuruluş felsefesi gereği, ürettiği ürünlerin estetiğinden, zerafetinden ve kalitesinden kesinlikle ödün vermeyen bir firmadır. firmamız Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına hitap edecek 8,9,10,14,18,21 ve 22 ayar olmak üzere, yüzük, set, bileklik, mini set, küpe, kelepçe, bilezik, erkek yüzüğü, kolye gibi takıları üretebilmekte olup, bu üretiminin % 45 lik bir bölümünü de Avrupa, Amerika ve bazı Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmaktadır.

 

Yurdumuzun çeşitli bölgelerinde yapılan Altın ve Mücevher fuarlarında da firmamız katılımcı veya ana sponsor olarak bu sektöre ve halkımıza hizmetin' sürdürmektedir. Bu fuarlarda Yurtiçi ve Yurt dışı ziyaretçiler' oldukça yoğun olduğundan buralarda yapılan alışverişler iç piyasamızda hareketliliğe ve ekonominin canlanmasına vesile olmaktadır. Özellikle de senede iki kez yapılan İstanbul fuarlarımızda CEMCEM KUYUMCULUK olarak firmamız, halkımızla buluşmak adına en ön raflarda yerini almaktadır.

 

Halkımıza sunulan bu hizmetin daha verimli olabilmesi için firmamızca, İstanbul Cağaloğlu' nda toptan ve perakende satış mağazası olan bir Showroom, ürünlerimizi Anadolu bölgesi halkıyla buluşturmak için ise Mersin ilimizin Pozcu semtinde Bölge dağıtım pazarlama Şubesi ve tüm bu güzel ürünleri ürettiğimiz İstanbul' da 1400 metrekare alana kurulu, 4 katlı ve modern teçhizat ve makinelerle donanımlı fabrikamız ile ülkemize ve halkımıza hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bunların yanısıra Türkiyenin dört bir yanında birçok kuyumcu esnafı bayilerimizde de CEMCEM marka ve patentli ürünlerimizi bulabilme şansına sahipsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR