SATIN ALMA KOŞULLARI

 

 

1. GİRİŞ

 

İşbu belge (aşağıda bahsedilen diğer tüm belgelerle birlikte) internet sitesinin kullanımına ve işbu internet sitesi yoluyla ürünlerin satın alınmasına dair hüküm ve koşulları belirler (aşağıda "Koşullar" olarak anılacaktır).

Müşteri internet sitesini kullanmadan önce Koşulları, Çerez Politikamızı ve Gizlilik Politikamızı (hepsi birlikte "Veri Gizliliği Politikası" olarak anılacaklardır) okumalıdır.

Bu internet sitesini kullandığınızda veya internet sitesi üzerinden sipariş verdiğinizde siz değerli Müşterimiz, işbu Koşullara ve Veri Gizliliği Politikasına tabi olma konusunda açık rıza gösterdiğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Müşteri, tüm Koşulları ve Veri Gizliliği Politikasını kabul etmediği takdirde, internet sitesini kullanmamalıdır. İşbu Koşullar ve Veri Gizliliği Politikası değiştirilebilir. Bunları düzenli olarak okumak Müşteri’nin sorumluluğudur ve Müşteri internet sitesini kullandığında veya Sözleşmeyi oluşturduğunda (aşağıda açıklandığı şekilde) yürürlükte olan Koşullar ve Veri Gizliliği Politikası Müşteri için geçerli olacaktır.

 

 

2. BİLGİLERİMİZ

 

İşbu internet sitesi yoluyla yapılan mal satışları, İkitelli OSB Mah. Marmara Sanayi Sitesi C Blok Sok. No:7 Küçükçekmece – İstanbul adresinde yerleşik, 574690 sicil numarasıyla İstanbul Ticaret Tescilinde kayıtlı ve 205 049 6900  numarasıyla Halkalı Vergi Dairesinde kayıtlı bir Türk şirketi olan CEMCEM KUYUMCULUK İTHALAT İHRACAT İMALAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından CEMCEM  ismiyle gerçekleştirilir. CEMCEM'e +90 444 2 995 numaralı müşteri hizmetleri hattından  veya i[email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR